Tvarkaraščiai
Sportiniai šokiai (Dance Sport)
Grupė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
SŠG E1
17:30 – 18:00
Nauja grupė
17:30 – 18:00
Nauja grupė
SŠG E2
18:00 – 18:45
18:00 – 18:45
SŠG E3
18:45 - 20:00
18:45 - 20:00
SŠG E4
17:30 – 18:30
17:00 – 18:00
(gimnastika)
17:30 – 18:30
17:00 – 18:00
(gimnastika)
17:30 – 18:30
SŠG S6
17:00 - 18:30
(ST)
17:00 - 18:00
(gimnastika)
17:00 - 18:30
(LA)
17:00 - 18:00
(gimnastika)
17:00 - 18:30
(ST/LA)
SŠG S8
18:30 – 20:00
(ST)
17:00 – 18:00
(gimnastika)
18:30 – 20:00
(LA)
17:00 – 18:00
(gimnastika)
18:30 – 20:00
(ST/LA)
SŠG S10
18:30 - 20:00
(LA)
17:00 - 18:00
(gimnastika)
18:30 - 20:00
(ST)
17:00 - 18:00
(gimnastika)
18:30 - 20:00
(ST/LA)
Pramoginiai šokiai
Grupė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
Suaugusiųjų
Pradedančiųjų
(nauja grupė nuo 09.06)
20:15 – 21:45
Nauja grupė

Suaugusiųjų Pažengusiųjų



20:15 - 21:45
Solo latino
Grupė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
Suaugusiųjų
Pažengusiųjų

10:00 – 11:00
10:00 – 11:00
Suaugusiųjų
Pradedančiųjų
(nauja grupė nuo 09.06)
11:00 – 12:00
Nauja grupė
11:00 – 12:00
Nauja grupė
SŠG Pažengusiųjų
17:00 – 18:00
17:00 – 18:00
LINIJINIAI ŠOKIAI (Line dance)
Grupė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
SŠG
(Starter)
17:00 – 17:45
16:00 – 16:45
SŠG
(Newcomer)
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
SŠG
(Novice)
16:00– 17:00
17:00 – 18:00
(gimnastika)
16:00– 17:00
17:00 – 18:00
(gimnastika)
16:00 – 17:00
Suaugusiųjų
Pradedančiųjų
(nauja grupė nuo 09.12)
20:00 – 21:30
Nauja grupė
Suaugusiųjų
Pažengusiųjų
20:00 - 21:30
Gimnastika / Fizinis parengimas
Grupė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
SŠG Grupė
17:00 – 18:00
17:00 – 18:00
*SŠG – sportinių šokių grupė vaikams ir jaunimui
*ST – Standartinių klasikinių šokių pamoka
*LA – Lotynų Amerikos šokių pamoka