Susipažinkime

Šokių klubas „Judesys“ laukia visų, norinčių išmokti šokti. Nesvarbu, koks Jūsų amžius, lytis, turimi šokio gabumai ir siekiai.

Apie Klubą

MOKYKLA

Šokių klubas „Judesys“ — nuo 2011 metų veikianti šokių mokykla, kurios viena iš pagrindinių veiklų — vaikų ir jaunimo sportinių šokių mokymas. Taip pat Klubas teikia ir pramoginių (porinių), bei solo latino, linijinių šokių paslaugas jaunimui ir suaugusiems, siūlo privačias pamokas jaunavedžiams ir kitas paslaugas — šokių mokymą privačiuose renginiuose ir šventėse, individualias pamokas.

LSŠ IR LLŠ FEDERACIJA

Klubas yra Lietuvos sportinių šokių federacijos, taip pat Lietuvos linijinių šokių federacijos narys, todėl Klubas nuolatos dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse varžybose, čempionatuose, minėtų federacijų organizuojamuose renginiuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šokių klubas organizuoja uždaro ir atviro pobūdžio renginius – varžybas, konkursus, šokių šventes, vasaros šokių stovyklas, seminarus.

TIKSLAS

Klubas nuolatos tobulina šokių mokymo metodiką ir savo žinias bei įgūdžius. Klubo tikslas – išmokyti šokti visus norinčius, taip pat jiems padėti nuolatos tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų.. Draugiškas ir lankstus kolektyvas yra visados pasirengęs užtikrinti maksimalų savo klientų poreikių ir lūkesčių tenkinimą,

Galerija

Siekiama aukščiausių šokių mokymo standartų, nuolat peržiūrimi naudojami ir diegiami nauji metodai.

Profesionalumas

Mokytojai yra daugiau nei 100 proc. atsidavę savo darbui ir klubo nariams.

Atsidavimas

Su kiekvienu puoselėjamas draugiškas ryšys, siekiama, kad kiekvienas iš pamokos gautų tai, kas jam svarbiausia.

Draugiškumas

Komandinė dvasia ir palaikymas jaučiamas kiekviename šokio žingsnelyje.

Bendrystė

Profesionali
trenerių
komanda

Šokių klubas „Judesys“ subūrė profesionalią šokių trenerių komandą, kuri orientuota į rezultatą. Klubas nuolatos tobulina šokių mokymo metodiką, savo žinias ir įgūdžius.

Registruokis arba įsigyk
dovanų kuponą

Šokių klubas „Judesys“ subūrė profesionalią šokių trenerių komandą, kuri orientuota į rezultatą. Klubas nuolatos tobulina šokių mokymo metodiką, savo žinias ir įgūdžius.

Tvarkarasciai
Treneriai
Kitos paslaugos